[SOLVED]drukowanie komentarzy

Użytkowanie edytora dokumentów
kosmal
Posty: 52
Rejestracja: pt sie 28, 2009 9:27 am

[SOLVED]drukowanie komentarzy

Post autor: kosmal »

Czy to nie nie działa dlatego że to błąd programu, czy też trzeba coś jeszcze konfigurować poza wyborem na końcu strony lub na końcu dokumentu? A może ktoś ma inny sprytny sposób na wydrukowanie komentarzy wraz z dokumentem?

Pozdrawiam
Andrzej
Ostatnio zmieniony wt paź 22, 2013 11:33 am przez kosmal, łącznie zmieniany 1 raz.
LibreOffice 6.3.1.2 Debian buster, Windows 10
Awatar użytkownika
quest-88
Posty: 1105
Rejestracja: ndz maja 24, 2009 8:12 pm
Lokalizacja: Zabrze
Kontakt:

Re: drukowanie komentarzy

Post autor: quest-88 »

Może menu Narzędzia > Opcje > LibreOffice Writer > Drukowanie > (tutaj wybierasz opcję)
Standardowa diagnostyka rozwiązuje 90% problemów typu "wcześniej działało, ale już nie działa".
Przepis na LibreOffice
Uzyskałeś pomoc? Poinformuj innych o sprawdzonym rozwiązaniu i podziękuj. Dodaj [SOLVED] w tytule.
kosmal
Posty: 52
Rejestracja: pt sie 28, 2009 9:27 am

Re: drukowanie komentarzy

Post autor: kosmal »

quest-88 pisze:Może menu Narzędzia > Opcje > LibreOffice Writer > Drukowanie > (tutaj wybierasz opcję)
Przecież pisałem, że przy wybraniu opcji na końcu strony jak i na końcu dokumentu komentarze nie pojawiają się na wydruku.

Czy ktoś ma jakiś sposób na wydrukowanie komentarzy? Czy może trzeba czekać kilka lat aż bug zostanie usunięty?
Pozdrawiam
Andrzej
LibreOffice 6.3.1.2 Debian buster, Windows 10
Raknor
Posty: 509
Rejestracja: pt lut 19, 2010 3:32 pm
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: drukowanie komentarzy

Post autor: Raknor »

W wersji LO 3.6.4 i 4.1.2 działa drukowanie komentarzy.
Może wydrukuj do pliku, a potem wydrukuj na papier.
LibreOffice 5.1.6 (64bit)
Kubuntu 16.04 (64bit)
Wszelkie uwagi lub chęć udziału przy polonizacji LibreOffice proszę kierować na adres: pol_lo at pro.wp.pl
kosmal
Posty: 52
Rejestracja: pt sie 28, 2009 9:27 am

Re: [SOLVED]drukowanie komentarzy

Post autor: kosmal »

Miałem wiele komentarzy do tekstu na jednej stronie i przy 30 stronach wydruku, nie zauważyłem tej z komentarzami. On dodaje dodatkową stronę pod tą z komentarzami.
Niestety aby to było czytelne po wydrukowaniu musiałem to zrobić od nowa dodając numery wierszy.
W tej dyscyplinie daleko libreoffice do worda.
Dziękuję i pozdrawiam
Andrzej
LibreOffice 6.3.1.2 Debian buster, Windows 10
Matsu
Posty: 4
Rejestracja: pt lip 25, 2014 9:19 pm

Re: [SOLVED]drukowanie komentarzy

Post autor: Matsu »

A urządza Cię wydruk w formie gdzie komentarze są dostępne w wersji elektronicznej do wglądu? tzn. eksportujesz plik z Writera poprzez Pliki->Eksport jako PFD z zaznaczeniem "Eksportuj komentarze".
W pdf readerach masz panel boczny z tymi komentarzami a nad samym miejscem wstawienia w dokumencie jak najedziesz, po chwili wyświetli Ci się komentarz.
OpenOffice 4.1.0 na Windows XP (w domu) i Windows 7 (w domu i w pracy)
kosmal
Posty: 52
Rejestracja: pt sie 28, 2009 9:27 am

Re: [SOLVED]drukowanie komentarzy

Post autor: kosmal »

Nie nie urządza mnie.
Pozdrawiam
Andrzej
LibreOffice 6.3.1.2 Debian buster, Windows 10
ODPOWIEDZ